Radio Józef - rozgłośnia radiowa, przekazująca wartościowe informacje

Radio Józef - rozgłośnia radiowa, przekazująca wartościowe informacje

Internet daje ogromną swobodę wypowiedzi, jednak w wielu przypadkach, taka swoboda, przenosi się na szkodę dla odbiorcy. Jeśli przyjrzymy się internetowym stacjom radiowym działającym w Polsce, szybko zauważymy, że publikują one niesprawdzone, szokujące i stronnicze informacje, które wypaczają prawdziwy obraz współczesnego życia. Radio Józef powstało po to, by serwować wartościowe informacje, starannie przygotowane, ciekawe audycje oraz piękną muzykę.

W przeciwieństwie do większości współczesnych stacji radiowych, nasze radio, publikuje wyłącznie te informacje, które według grona ekspertów należących do naszej redakcji, wzbogacają życie naszych słuchaczy. Unikamy także publikowania reklam oraz dziwnych konkursów, które na falach innych rozgłośni (nie tylko internetowych), wprowadzają słuchaczy w zakłopotanie. Uważamy, że życie jest zbyt krótkie, by spędzać je na przyswajaniu śmieciowych newsów oraz wulgarnej muzyki, którą publikuje nasza konkurencja. Zamiast najnowszych hitów wybieranych przez algorytm komputera, serwujemy Państwu muzykę najwyższych lotów z całego świata, w tym, mniej znanych wykonawców. Wspieramy także wymianę informacji między słuchaczami oraz słuchamy Waszych sugestii, jeśli chodzi o kolejne audycje oraz publikowane utwory.

Najważniejszą zasadą radia Józef, jest szacunek do widza oraz ufność, w jego dobry gust i inteligencję. Staramy się rozbudzać Państwa ciekawość i poszerzać horyzonty.

O nas

Staramy się, by nasi słuchacze, rozwijali się dzięki audycjom, a nie, Piękna muzyka - staramy się odchodzić od nowości z list przebojów, ponieważ są to często piosenki kulejące zarówno pod względem muzycznym, jak i pod kątem przekazywanej przez nie treści.

Kontakt

Formularz kontaktowy