Dlaczego warto słuchać internetowego radia Józef?

Dlaczego warto słuchać internetowego radia Józef?

Radio Józef to rozgłośnia, która w przeciwieństwie do innych, nie serwuje słuchaczom agresywnych reklam. Naszym celem, jest serwowanie widzom interesujących audycji oraz krzepiącej muzyki, która dodaje sił, podczas codziennych zajęć. Nie zapominamy także o aspekcie rozrywkowym, jednak staramy się za wszelką cenę unikać treści, które nie przystoją katolickiej rozgłośni radiowej. Staramy się poruszać także aktualne kwestie, w tym, tematy dotyczące mniejszych miast i miejscowości.

Bardzo ważny jest dla nas kontakt z widzami oraz dopasowywanie ramówki do ich potrzeb. Z tego powodu, każdy słuchacz może do nas napisać e-mail, a nawet, wypowiedzieć się na antenie. Publikujemy także treści dotyczące codziennego życia, w takich aspektach, jak religia, prawidłowa dieta czy życie rodzinne.

Współpracujemy z rzetelnymi autorami, którzy cenią sobie przede wszystkim publikowanie wartościowych informacji, które ubogacają życie naszych słuchaczy. Sensację, bezwartościowe informacje i niewiele znaczące newsy, omijamy z daleka.

Słuchając naszego radia, możesz także poszerzyć swoje horyzonty dotyczące muzyki - oferujemy repertuar dobierany przez znawców (a nie przez komputery), w którym znajdziesz takie gatunki, jak muzyka religijna, muzyka klasyczna oraz poezja śpiewana. Oferujemy także muzykę dla osób szukających nowości, jednak zawsze, wybieramy najbardziej wartościowe utwory i piosenki. Radio Józef stanowi ostoję normalności w Twoim codziennym życiu.

O nas

Staramy się, by nasi słuchacze, rozwijali się dzięki audycjom, a nie, Piękna muzyka - staramy się odchodzić od nowości z list przebojów, ponieważ są to często piosenki kulejące zarówno pod względem muzycznym, jak i pod kątem przekazywanej przez nie treści.

Kontakt

Formularz kontaktowy